.

.

Човек Танг #Mydentity Жив Пастелни Лаванда Страста 3oz

Човек Танг Mydentity Жив Пастелни Лаванда Страста 3oz

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

#Hairbesties, јас инкорпорирани ексклузивен Keratin & Argan Семе на Нафта Мешавина за да се подобри севкупниот интегритет на косата, обезбедувајќи максимална боја задржување и vibrancy до 25 шампони.Сите нијанси исчезнат вистински да го тонот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите