.

.

Maybelline Изразат Заврши Полски #639 Шик Chocola

Maybelline Изразат Заврши Полски 639 Шик Chocola

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

ЕКСПРЕС ЗАВРШИ.ШИК ЧОКОЛАДО.Напредни Носат� анти-чип боја дава совети свежи, јасни се погледне и да трае со денови ?Ексклузивна Контрола-flow TM четка укина точниот износ на боја за мазна, дури и апликацијата што е отпорен на chipping и пилинг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите