.

.

Бубачки Гел лак Еднорог Колекција Пастелни Бои со УВ LED Помине Светилка

Бубачки Гел лак Еднорог Колекција Пастелни Бои со УВ LED Помине Светилка

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Личниот Стил : 6 различни нијанси на популарни и трендовски пастелни бои погодни за сите сезони и дневни рутински живот! 9 Toxin Слободни Состојка ја прави безбедно и има низок мирис.Лесна Апликација и Добра Истрајност.Со соодветна пријава, траат најмалку 3 недели.УВ LED Помине СВЕТИЛКА СО ТЕЛЕФОНОТ СТОИ : Вклучува телефонот стојат на површината, па можете да се наслика вашите нокти додека гледа помине вежби или за забава во текот на лекување на процесот, кавга слободен!Ова е крајната LED/U V светилка гел за нокти искуство.УВ LED ГЕЛ НОКТИТЕ СВЕТИЛКА СО ЦРВЕНО СВЕТЛО : 630nm црвено светло бран помага во намалување на брчките на раце додека да се излечи твојот гел ноктите.Возраст пркосејќи, нема штета да раце и очи.КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ ВИДОВИ НА ГЕЛ ЛАК : Вклучувајќи ги и сите брендови' поли гел, база на грбот, горниот слој, тешко градител гел, кристал лепак итн. 24 компјутери трајни LED светилки со 50,000+ часа животен век.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите