.

.

Brisa УВ Sculpting Гел 1.5 oz Чиста Бела Нетранспарентно

Brisa УВ Sculpting Гел 1.5 oz Чиста Бела Нетранспарентно

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.

На Keratin-поврзување на засилен крос-поврзување на УВ гел за трајни подобрувања.Создава додатоци кои covalently обврзници да keratin за супериорен адхезија и максимална издржливост. - Погоден за носене - создава силни, тенка, лесна, природен изглед на ноктите. - Употреблив - не-жилав, лесен-за-користење формула. - Траен - covalently обврзници на природни нокти. - Противалергиски - не-acrylate, gluteraldehyde и формалдехид слободни формула. - Повеќенаменски - идејата за sculpting на форми и создавање облоги на прстите на рацете и нозете. -Без мирис - совршени за салони, ден бањи и дестинација бањи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите