.

.

MIZHSE Рефлексивни Акрилик Прав Сет Сјајот Рефлексивни Гел лак 8 Бои за на доградба на Акрилни Нокти во Прав Комплет Наместен Професионални Полимер во Прав за Нокти Пр

MIZHSE Рефлексивни Акрилик Прав Сет Сјајот Рефлексивни Гел лак 8 Бои за на доградба на Акрилни Нокти во Прав

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

❤HOLOGRAPHIC АКРИЛИК ПРАВ СЕТ : MIZHSE професионални holographic ласерски акрилик прав сет вклучува 12 бои*10g на доградба на акрилни нокти прав.О : за на доградба на Акрилни нокти може да трае повеќе од 28 денот дури. Погоден за професионални нокти салон, и помине уметност тренер, DIY дома, итн. Акрилик прав треба да се користи заедно со течни мономер.Едноставно да ги комбинирате со четка за нокти за да почнете да помине уметност DIY насекаде и во секое време. ❤ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : Секој проблем, Контактирајте со нас, Ние нудиме 60 дена замена или рефундирање на услугата.Да се чува вон дофат на деца. Задржи акрилик прав на ладно место, избегне директна сончева светлина.Капацитет : 15g/шише.MIZHSE акрилик прав е издржлив, шармантен и цврсти заштитен слој формира со тоа ќе се задржи светла боја за повеќе од 28 дена и не е лесно да падне. MIZHSE 12 акрилни бои во прав може да ви обезбеди со ноктите екстензии, помине уметност дизајн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите