.

.

Brite Ѕвезда Мини Кадрава Лажен, 25ft, Сребро.

Brite Ѕвезда Мини Кадрава Лажен, 25ft, Сребро.

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Димензии : 25 ft.мини кадрава гарланд, 1" дијаметар.Оцрни доказ & Огноотпорни.Совршен за украсување Божиќни дрва, вратите, прозорците, скалите, тавани, mantles, и многу повеќе!.Може да се користи како Подарок Заврши лента, исто така,.Brite Ѕвезда Е Донесувањето на најновите Осветлување И Décor До Вашиот Дом Од 1932! Нашето Семејство ги водат компанијата е горд на се Одличен Услугата на Купувачи и Високо-Квалитетни Производи.Brite Ѕвезда 25ft Мини Кадрава Лажен Гарланд, Сјајна Сребрена Совршен за украсување Божиќни дрва, вратите, прозорците, скалите, тавани, mantles, и многу повеќе!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите