.

.

llxieym Божиќ Icicles Лажен Елка Светкава Лажен Фолија Раб (Сребро, 8000)

llxieym Божиќ Icicles Лажен Елка Светкава Лажен Фолија Раб (Сребро, 8000)

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Празник декорација прилог : Божиќ Icicle лажен се погодни за украсување на вашиот елка, венец, garlands, скалите, вратите, камин, итн.додавање на вашите Божиќ сјај.Партии, топки, празник украси : фолија дополнителните icicles исто така се идеални дополнувања видови на партија, свадба, топки, фестивал, роденден, и дневни декорација.Исто така, како подарок кутија кутии : вие исто така може да се користи на icicle tinel како подарок кутија додатен, давајќи им на вашите пријатели и семејството изненадување.Користете ја вашата имагинација и нека фолија дополнителните icicles направи повеќе.Боја : постојат сјајна Icicles лажен во сребро или злато или црвена или сина или светкава боја.Ве молиме изберете боја според вашата желба.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Големина : овие светкава лажен насоки се 19.7 инчи во должина и 0.37 мм во ширина.Пакетот вклучува:8000 или 12000 стои елка icicles лажен.Празник декорација прилог : Божиќ Icicle лажен се погодни за украсување на вашиот елка, венец, garlands, скалите, вратите, камин, итн.додавање на вашите Божиќ сјај.Партии, топки, празник украси : фолија дополнителните icicles исто така се идеални дополнувања видови на партија, свадба, топки, фестивал, роденден, и дневни декорација.Исто така, како подарок кутија кутии : Вие исто така може да се користи на icicle tinel како подарок кутија додатен, давајќи им на вашите пријатели и семејството изненадување.Користете ја вашата имагинација и нека фолија дополнителните icicles направи повеќе.Карактеристики : Материјал : ПЕТ Големина : 19.7 инчи во должина и 0.37 мм во ширина Боја : сребро или злато или црвена или сина или светкава боја Пакетот вклучува : 8000 или 12000 Насоки icicles лажен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите