.

.

THKFISH Риболов Мами Риболов Лажици Риболов Мамка Пастрмка Мами Бас Мами Риболов Лажици Мами 1/8oz 1/5oz 1/4oz 3/8oz 1/2oz 3/4oz 1oz,5PCS

THKFISH Риболов Мами Риболов Лажици Риболов Мамка Пастрмка Мами Бас Мами Риболов Лажици Мами 1/8oz 1/5oz 1/4oz

DEN 321.36

Износ
Во продавницата.

Риболов лажици wobble слободно,неодолива на речиси сите целни риба.Голем за двете слатководни и saltwater,Largemouth Бас,Рок Риболов,Пастрмка,Штука,Сом,Перде,Bluegill,Крадат Глава,итн.Ова риболов лажици мами е жив и физичко држење како мали риби кога пливаат во вода,така што може да ги привлече рибите да го нападне.На лажици во saltwater ќе биде многу ефикасна дека риболовците се во можност да се прилагодите на екипа далечина,длабочина на патувањето.Оригиналниот класичен лажици ќе биде одличен прилог да се справи со било кутија, исто така, се убав подарок за вас семејство и пријатели.Тие имаат докажано дека може да се постигне единствена wiggling-и-тетеравење акција.РИБОЛОВ ЛАЖИЦИ Е УНИКАТЕН ПЛИВАЊЕ АКЦИЈА : риболов лажици има овална дизајн,дури иако тоа е едноставна форма,но фрла и retrievals добро.РАЗНОВРСНА РИБОЛОВ ЛАЖИЦИ : На лажици вклучува 5 различни бои од метални мами,5 PCS Мами во една пластична кутија,секоја доаѓа со treble кука и висока јачина сплит прстен за да одговара со овој лажица да се намами рибата.ПРЕМИУМ THKFISH РИБОЛОВ ЛАЖИЦИ : премиум риболов лажици имаат повеќе намени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите