.

.

ЏИН Камера Додаток EW-63II Леќа Худ Сенка за Canon EF 28mm f/1.8 USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 USM, F 28-105mm f/3.5-4.5 II USM Леќа на Камерата Леќи на Хауба

ЏИН Камера Додаток EW-63II Леќа Худ Сенка за Canon EF 28mm f/1.8 USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 USM, F 28-105mm

DEN 1495.20

Износ
Во продавницата.

Произведени од страна на професионални добавувачи, квалитетни и издржливи.Тоа може да се заштити камера од непотребно штета.Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно и купување на точниот производ.Квалитетот добавувачи, брза испорака, загарантирана по продажба.EW-63 II Леќа Худ Сенка за Canon EF 28mm f/1.8 USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 USM, F 28-105mm f/3.5-4.5 II USM Леќа. 1. Направени на квалитетот на ПВЦ материјал, издржлив да ја користите. 2. Тоа нијанси на објективот од скитници светлина, подобрување на вашиот контраст и квалитет на сликата. 3. Тоа може да помогне во одржување на влага или правец на разнесени остатоци исклучување на леќите. 4. Го штити предниот барел од неизбежното влијание против ѕидови, вратата рамки, и други реални пречки. 5. Компатибилен со Canon EF 28mm f/1.8 USM, EF 28-105mm f/3.5-4.5 USM, F 28-105mm f/3.5-4.5 II USM Леќа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите