.

.

Powerextra 4 x Леќа Случај Леќа Торба Торбичка со Заштитни Дебели Neoprene Мека Кадифен Компатибилен со dslr фото Објектив Canon Nikon, Sony Олимп Panasonic итн Вклучува Мали, Средни и Голе

Powerextra 4 x Леќа Случај Леќа Торба Торбичка со Заштитни Дебели Neoprene Мека Кадифен Компатибилен со dslr

DEN 1099.20

Износ
Во продавницата.

Вклучува : Мали, Средни, Големи и X Големи Neoprene Торбичка Кеси за dslr фото Објектив + Микрофибер Ткаенина за Чистење на Леќите.Функции : Дебела вода-доказ, neoprene со дебели мека кадифен штити леќа против влага, песок, прашина, случајно удари и гребнатини, совршено се вклопуваат за shutterbugs кои сакаат да патуваат.Компатибилност со објективи на Canon, Sony, Nikon, Олимп, Fuji, Pentax, Panasonic, Leica, Сигма, Tamron, итн.Димензии : мал : 3.1" X 4"; медиум : 4" X 5.5"; голем : 4" X 7.1"; крупните : 4" X 8.7".Погодност : Појас јамка и брз клип дизајн, лесно да се носат и место.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите