.

.

ZPDD Водоотпорен Заштитник на камерата Леќи на Камерата Случај Фото dslr фото Објективот Drawstring Торба Торбичка Мека dslr фото Објективот Торба за Canon Nikon Леќа (Боја : Сива б

ZPDD Водоотпорен Заштитник на камерата Леќи на Камерата Случај Фото dslr фото Објективот Drawstring Торба Торбичка

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Дизајниран за заштита на вашата камера од прашина, рбет и вода, внимателно ги чувате вашите скапоцени камера.Повеќе големината кеси за опција, S/M/L/XL/XXL различна големина за да се задоволат различните потреби.Со drawstring дизајн за лесно попушта и tighting.Заклучување тока обезбедува вашиот објектив со фиксна и затворен простор.Широко се погодни за камерата леќи на камерата, компатибилен со Канон, Sony, Nikon, Fujifilm, Олимп и повеќе.Одличен додаток за одржување на вашата камера во нови и чиста состојба, drawstring дизајн за лесно складирање и носат.Дизајниран за заштита на вашата камера од прашина, рбет и вода, внимателно ги чувате вашите скапоцени камера.Повеќе големината кеси за опција, S/M/L/XL/XXL различна големина за да се задоволат различните потреби.Со drawstring дизајн за лесно попушта и tighting.Заклучување тока обезбедува вашиот објектив со фиксна и затворен простор.Широко се погодни за камерата леќи на камерата, компатибилен со Канон, Sony, Nikon, Fujifilm, Олимп и повеќе.Одличен додаток за одржување на вашата камера во нови и чиста состојба, drawstring дизајн за лесно складирање и носат.Спецификации : Боја : Црна + grey Size : S / M / L / XL / XXL(изборен)Материјал : Dacron Bag Големини : 9.5 * 9.5 * 18cm / 3.74 * 3.74 * 7.09 in M : 10 * 10 * 21cm / 3.94 * 3.94 * 8.27 in L : 10 * 10 * 30cm / 3.94 * 3.94 * 11.81 in XL : 15 * 12 * 20cm / 5.91 * 4.72 * 7.87 in XXL : 16 * 12.5 * 26.5 cm / 6.30 * 4.92 * 10.43 in Bag Тежина : S : 74g / 2.61 М : 85g / 3.00 oz L : 103g / 3.63 oz XL : 121g / 4.27 oz XXL : 161g / 5.68 oz Package Големина : S : 18 * 15 * 5cm / 7.09 * 5.91 * 1.97 in M : 21.5 * 16.5 * 5cm / 8.46 * 6.50 * 1.97 in L : 29.5 * 18 * 5.5 cm / 11.61 * 7.09 * 2.17 in XL : 21 * 17 * 5.5 cm / 8.27 * 6.69 * 2.17 in XXL : 27 * 20 * 6cm / 10.63 * 7.87 * 2.36 in Package Тежина : S : 76g / 2.68 oz M : 87g / 3.07 oz L : 105g / 3.70 oz XL : 124g / 4.37 oz XXL : 164g / 5.78 oz Package Листа : 1 * Камера Торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите