.

.

Никел, 7mm x 10мм цинк Легура Конус Занитвам Завртка во Куршум Занитвам Скок, Чанта Заковки Скок Занитвам Studs Места Кожа Занитвам за Торба Одлуки, Облека, Чевли.15 Постав

Никел, 7mm x 10мм цинк Легура Конус Занитвам Завртка во Куршум Занитвам Скок, Чанта Заковки Скок Занитвам Studs

DEN 150.00

Износ
Во продавницата.

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit Повеќето производи се одржливо снабдување .Имаме строга КК за да бидете сигурни дека нашите производи се продаваат во добра состојба .Имаме редовни воздухопловната од поштата , кои може да се пристигне повеќето земји во околу 2-3 недели .Или изразат испорака која може да пристигне во недела ако без одлагање во Царинската управа .Големината и детално ќе се покаже во фото но, ве молам да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Имаме трговија на големо цена за големи цел или ташна создателот премногу : ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите