.

.

CRCHOM Слика Помеѓу Полица за Миење Бела Фотографија Помеѓу Дрвена Полица на Ѕидот Монтирани Лебди Полици 35.5 Сет од 2 Монтажа Хардвер Вклучени Модерен Дизајн за Дома Д

CRCHOM Слика Помеѓу Полица за Миење Бела Фотографија Помеѓу Дрвена Полица на Ѕидот Монтирани Лебди Полици 35.5

DEN 1055.76

Износ
Во продавницата.

Фото Помеѓу Полици : 35.5" * 4" * 2" (L*W*H),Секој одбор може да се одржи до 30 LBS.Здрав Цврсто Дрво Изградба : Сет од 2 бел тесен лебди полиците се направени од борови дрва, гаранција цврсти и издржливи употреба.Рачно изработени со добра изработка, нема остри агли.Мулти Цел : Совршен за прикажување на слики рамки, мал колекции, фигурини, уметност или книги и сл.Обезбедување на дополнителен простор за складирање во тесен простор при создавање на еден софистициран екранот.Висок Квалитет : U-форма структура екранот помеѓу пловечки полица да се спречи вашата слика рамки од лизгање.Врвен квалитет, како и високо-крај дизајн ќе го задржи сте задоволни.Лесен За Монтирање : Сите монтажа hardwares и настава се вклучени.Тоа е многу лесно за вас да го инсталирате овој помеѓу полица.Секоја монтажа дупка се лоцира 16 инчи, освен за безбедно инсталација на ѕид studs.Големи : 35.5" * 4" * 2" (L*W*H).Медиум : 23.6" * 4" * 2" (L*W*H).Мали : 17" * 4" * 2" (L*W*H).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите