.

.

LSNLNN Лебди Shees,Ѕид Unti Индустрискиот водовод Ѕид Полица Рек Цврсто Дрво Дневна Соба Ѕид Виси Полица Полица Спалната соба Кат Полица

LSNLNN Лебди Shees,Ѕид Unti Индустрискиот водовод Ѕид Полица Рек Цврсто Дрво Дневна Соба Ѕид Виси Полица Полица

DEN 1394.40

Износ
Во продавницата.

Стил : Гроздобер, Урбан, Геометриски и Индустриски, Лебдејќи Метал Ѕид Рамки Се Совршени за Модерни Семејства, Уметнички Стил, Со Малку Модата до Вашиот Дом.Природно Дрво, Метал Помеѓу : Ѕидот Рамката е Направена од Дрво и Метални за долгорочна Изведба.Тоа Ќе ви Донесе некоја Фантастична Декорација на Вашата Дневна Соба, Спална соба, Ходникот, Купатило, Кујна, бебе соба и Ходникот.Овој Елегантен Sheing Единица Создава Прекрасен Визуелен Ефект за Одликувања, Baubles, Рамки, Свеќи, Чај Светла, Растенија и Др.Таа Изгледа Одлично во Сите Поставки.Секој Помеѓу е Направен од Метал и Оригиналното Дрво.Тоа Е Цврст и Сигурен Структура.Слој Нема да Избледи, Тоа Ќе Биде Не-Токсични, и на Работ Ќе Се Намали Непречено.Стил Ориентација : Уметност Style Pattern : Other Style : Американски Village Material : Metal Metal Материјал : Iron Whether Тоа Може Да Се Изменуваат : Yes Structural Технологија : Метал Process Metal Структура Процес : Welding Applicable Да : Возрасни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите