.

.

Сина LS51B LED Камшик Сијалица

Сина LS51B LED Камшик Сијалица

DEN 514.08

Износ
Во продавницата.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . 1156 бајонет-стил база.За употреба во кој било камшик пол конфигуриран со штекер.Одговара на повеќето камшик столбови.Се продаваат поединечно. 3 годишна гаранција.Lazer Ѕвезда LED камшик светилки се ефикасни, достапни и лесни за Употреба.Камшик светилки функција 1156 бајонет-стил база, што значи дека тие се вклопуваат повеќето камшик столбови.На камшик светилки имаат многу ниска amperage привлече што значи тоа може да се остави на, за неколку часа.Уживајте 3 годишна гаранција на LED функцијата на вашиот камшик сијалица.Се Продава Секој.Ве молиме јавете се Lazer Ѕвезда Светла ако сте во потребата на инсталација совети или упатства.1156 Бајонет-Стил Base For Употреба Во кој Било Камшик Пол Конфигуриран Со Socket Fits Повеќето Камшик Poles Sold Each3 Година Warranty Low Amperage Привлече; Може да Бидат Оставени На За Hours Efficient И Прифатлива LED Камшик Bulbs Whip Пол Не се Вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите