.

.

E12 Lumiled 8W LED Сијалица, 100 вати Еквивалент Candelabra Dimmable Лустерот Светилки Топло Бела 2700K Јасно 800lm E12 Гроздобер LED Филамент Гроздобер Свеќа Сијалица со Декоративни,4.85 во,4-?

E12 Lumiled 8W LED Сијалица, 100 вати Еквивалент Candelabra Dimmable Лустерот Светилки Топло Бела 2700K Јасно

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Ние сме посветени на обезбедување на соодветност на било какво барање во рок од 12 часа. Исклучете го уредот пред да го замени lamp2.Напредни Затемнување Шема - e12 led сијалица е мазна затемнување 0%-100% ,без треперење или strobe,не потпевнува или зуењето, На dimmable candelabra led сијалица е компатибилен со 90%+ нежните со најновите извор на светлина техника.Кавга-бесплатно Гаранција, Ние сме посветени да одговарате на било какво барање во рок од 12 часа.ТЕЛА ПРИМЕНУВА : лустерот тела,таванот светлина тела,бања светлина тела,ѕид светлина тела,тремот светлина тела,свет светлина тела,надворешните светлина тела,островот светлина тела,суета светлина тела,трпезарија осветлување тела виси,foyer светлина тела,светлосни тела таванот флеш планината,sputnik светлина тела,штала светлина тела,куполата светлина тела,бања светлина тела,други внатрешна и надворешна светлина тела,итн.Без Треперење или Strobe - Instant on, без УВ, чисто стакло со висок transmittance, Високо-одделение електричен извор & чип Сет минимизира светлина загадувањето, како отсјај & stroboflash и заштита на вашите очи од стимулација. Ако не сте 100% задоволни со купувањето или постои каква било штета во транзит ние ќе го направи тоа право.Предупредува : 1. Да се чува далеку од директно сонце и премногу висока температура.Ако какво било сомневање за инсталација или употреба на овој производ, ве молиме, консултирајте се со надлежните електричар.Две годишна Гаранција - CE, Ro HS потврдија, без Жива, без УВ.Супер Светло - Висока осветленост LED candelabra светилки, 100 W candelabra сијалица не е треперење и не зуењето во заштитата на вашето семејство видот;нуди удобно,пријатно,релаксирачка атмосфера за вашата дневна светлина.Сијалица тип : C35 Specification : База тип : E12 Wattage : 8 WSize : 4.Меркур-free, без УВ, Без Потпевнувам, Без Треперење, УЛ,FCC и Ro HS Authenticate Recommended Апаратот : Куќи/Живеење/Dinning/Соби/ Лобира/Хотел Rooms Box се вклучени : 4 x 8 W Топло Бела LED Свеќа Сијалица.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите