.

.

LUKJOPAN диоди 10PCS 5mm F5 ПРЕДВОДЕНА од 20cm Пред-Жичен Бела Црвена Зелена Сина, Жолта УВ RGB Диоди Светилка Декорација Емитуваат Светлина Диоди DIY Elecfans (Боја : Виолетова 10pcs)

LUKJOPAN диоди 10PCS 5mm F5 ПРЕДВОДЕНА од 20cm Пред-Жичен Бела Црвена Зелена Сина, Жолта УВ RGB Диоди Светилка

DEN 1300.80

Износ
Во продавницата.

LUKJOPAN"Премиум Квалитет - Пре-жичен со изграден во Отпорник.можете да изберете боја ви треба и да го додадете во количката.овие пред жичен led диоди светла боја се кодирани за подобрување на вашиот тек на работа : Само го дофати кабелот со бојата што сакате!.Совршен за хоби осветлување, свадба décor, DIY компјутери, костим дизајн, прото-тип моделирање, кинетички скулптури, и многу повеќе!.Ние сме посветени на обезбедување на одлични услуги на клиентите со нашите Безусловна Слободни Замена или Пари Назад.".LED светилка монистра може да се користи на сигнал монистра, играчка автомобили, далечински контрола на авиони, модел индикатори и други светилка монистра кои бараат производ функција инструкции.Параметри : Моќност : 0.1 WVoltage : 5 V-12 VLamp мушка дијаметар : 5mm, висина : 7.8 mm Line должина : 20cm/200mm Light боја : црвена/жолта/сино/зелено/бела/топло бела/виолетова/розова/портокал/црвена флеш/сино флеш/зелена флеш/бела флеш/RGB брзо флеш/RGB бавно флеш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите