.

.

Govee Smart Светилки, Бојата се Менува Светилки, Работа со Алекса & Google Помошник, Нема Хаб е Потребно, 9W 60W Еквивалент A19, RGBWW Dimmable Tunable Декоративни LED Светилки за во Спалната

Govee Smart Светилки, Бојата се Менува Светилки, Работа со Алекса & Google Помошник, Нема Хаб е Потребно, 9W

DEN 1375.20

Износ
Во продавницата.

Глас & Стан Контрола : Govee smart LED светилки компатибилен со Алекса, Google Дома.Се чувствуваат слободни да ја моќта на вашиот паметен сијалица за вклучување/исклучување, ја прилагодите јасноста на боите, или промена на бои со вашиот глас или Smartphone(Govee Дом стан е потребно).Милиони Бои : Со над 16million живописни бои options (опции) и 8 претходно поставените режими на сцени, вашата внатрешна природа ќе се трансформира пред вашите очи.Имате омилена слика?Вчитување, и Govee Дома ќе ги препознае и да ги применуваат во вашата Wi Fi светилки.Тајмерот и Распоред : Инкорпорирање на вашиот паметен LED светилки во вашата дневна рутина сега е полесно од кога и да било.Со режими како Изгрејсонце и Зајдисонце, можете да го поставите вашиот smart wifi сијалица за да заличи се додека не се разбудите или постепено слабо се додека не заспијте да спијам.Група Контрола : Купиле повеќе од една сијалица?Со Govee Дом, стан, можете да креирате некоја група да се истовремено контрола на повеќе светилки од било каде со стабилна 2.4 Ghz Wi-Fi.Исто така можете да ја споделите вашата сметка со пријателите и семејството за повеќе забава.Dimmable RGBWW LED Сијалица : го Прилагодите вашиот 9w RGB боја менување сијалица светлината од 1% до 100% за подобро да одговара на расположението или потреба.Уживајте во јасна и брилијантен tunable бела од мека топло (2700 K) да се излади дневна светлина (6500 K) насекаде во вашиот дом.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите