.

.

AXOR Citterio Модерна Чистење на Јачината на звукот и Авто Контрола на Температурата 2-се Справи со 7-инчен Широк Thermostatic Туш Намали за Груб во Вентил со Diverter во Хром, 39720001

AXOR Citterio Модерна Чистење на Јачината на звукот и Авто Контрола на Температурата 2-се Справи со 7-инчен

DEN 1964.88

Износ
Во продавницата.

Бара inbox Универзална Груба за инсталација #01850181. Контрола на јачина на звук и diverter за 2 места.Thermostatic кертриџ, shut-off/diverter вентил.Анти-scald 100-степен безбедност стоп.Проток на 8 GPM.Опис на производот Дизајн Конфигурирате вашиот идеален туш искуство со hansgrohe туш трим дека е во право за вашиот тоалет.Одберете ја саканата hansgrohe туш намали за полнење (и diverter, ако е потребно) и тела за да се заврши на вашиот изглед.Ако сте во потрага да се надополни, едноставно се префрлат од вашиот постоечки тела со нови hansgrohe или AXOR производи дизајнирани за да бидат компатибилни со Hansgrohe е i Box Универзална Плус Груба вентил систем.Издржлива пластика користи за да се отпорни на учениците, хемиска отпорност, и минерални акумулација.Тоа исто така им овозможува на повеќе сложени и иновативен производ дизајни.Одржување Лесно да се отстрани намали од ѕид за директен пристап до вода shut-off вентили, и општи сервисирање без отстранување на плочка.Инсталација Препорачуваме лиценцирани водоводџија за инсталација.Ве молиме да ги почитувате сите локални, државни и федерални водовод кодови и прописи.Инсталација настава линкот подолу.Поддршка на корисниците на [email protected] Производителот Антонио Citterio им оддава почит на елементот на водата со особено елегантни, минималистички колекција.Axor Citterio ни овозможува навистина уживаат во времето што го поминуваме во бањата.Со неговата најмногу токму формирана површини и агли и неговите прекрасни детали, богатството од кои станува јасно на втор поглед.Во една бања во која живеат и подмладување се намерно се одгледува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите