.

.

X-DREE 200 Парчиња Superbright 0603 SMD Портокал LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 1.7-1.9 V(200 Piezas Superbright 0603 SMD Naranja LED Lámpara Diodo Emisor де и луз DC 1.7-1.9 V

X-DREE 200 Парчиња Superbright 0603 SMD Портокал LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 1.7-1.9 V(200 Piezas

DEN 224.16

Износ
Во продавницата.

Име на производ : 0603 SMD LED;Напон : DC 1.7-1.9 V. LED Type : 0603 SMD.Светла Боја : Портокал.Тежина : 3g(Peso : .Пакет Содржина : 200(+/-2%)x0603 SMD LED(Contenido del paquete : 200 (+/- 2%) x0603 SMD LED.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите