.

.

E12 Décor Свет g16.5 Candelabra Сијалица 4W Dimmable , 40 W Противвредност, чисто Стакло 2700K 400lm, Lumiled Замена Свет Сијалица за Лустерот,Суета и Тавански Вентилатор Светилки 6 Pack

E12 Décor Свет g16.5 Candelabra Сијалица 4W Dimmable , 40 W Противвредност, чисто Стакло 2700K 400lm, Lumiled

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

【 ШИРОКА ПРИМЕНА】 : Нашите led сијалица е широко се применуваат во Затворен и отворен,како што се лустерот светилки,тавански вентилатор светилки,тавански светилки,суета сијалица,биро сијалица,трпезарија сијалица,Бања светилки,откриваат светилки,Бистро Бар Осветлување,ѕид тела,светлосни тела,акцентот тела,Декорација,жици и слично.КАДЕ да се КОРИСТИ ?.【ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ】 : G50 Мали E12 Големина Завртка-во Основа Led Филамент Lumiled Светилки, Dimmable, 4 W еднакви 40 W Блескаво Светилка ,AC110 V-130 V,CRI>85,Топло бела 2700 K,360 степени candelabra крушка,вклучете веднаш веднаш;со заштита од преоптоварување, краток спој заштита и во текот температура заштита е повеќе здрави за вашето семејство.E12 светилки се широко се применува за внатрешна и надворешна како Тавански Вентилатор Светилки, Тавански Светилки, Суета Сијалица, Лустерот Светилки, Кат Светилка Светилки, Desklamp Сијалица,трпезарија Сијалица, Дневна Соба Сијалица,Бања Светилки, Шминка Огледало Крушка, Бар Декорација Осветлување, Ѕид Тела, Декоративни Стрингови Светлина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите