.

.

МОБ Осветлување 23797 1000-Watt, 28000-Лумен Т-3 Сијалица со Вдлабнати Еден Контакт База, 12-Пакет

МОБ Осветлување 23797 1000-Watt, 28000-Лумен Т-3 Сијалица со Вдлабнати Еден Контакт База, 12-Пакет

DEN 5099.04

Износ
Во продавницата.

Т-3 облик, со Вдлабнати Еден Контакт (R7s) база.Користи 1000-Вати.Обезбедува 28000 lumens.Трае 400 часа. 3200 K светлина изглед.Од Производителот да Смета на МОБ квалитет осветлување на станбени и комерцијални осветлување апликации.МОБ светилки се изградени да трае, па може да се замени нив и да заборавите за нив.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите