.

.

SYLVANIA Мрак за да се Зора A19 LED Сијалица со Автоматско вклучување/Исклучување Сензор за Светло, 60W=9W, 800 Lumens, 5000K, дневна светлина - 1 Pack (41289)

SYLVANIA Мрак за да се Зора A19 LED Сијалица со Автоматско вклучување/Исклучување Сензор за Светло, 60W=9W,

DEN 114.96

Износ
Во продавницата.

Со оценет живот на 15,000 часови, уживајте во долго-траен, енергетски-ефикасни Led диоди каде квалитетот светлина е потребно без подигање на вашата домашна електрична трошоци.Квалитетот на Последните : Мрак на Почетокот не-dimmable Led диоди се гарантира да трае до 15,000 часа со животен век од 13 години.Со над 100 години, на осветлување иновации, види јасна разлика SYLVANIA прави - обезбедување дом практичноста и најдобри во класата осветлување дизајниран да трае.Со 80 CRI (боја рендерирање индекс), видете дома е вистински бои сликовито.Енергетски Ефикасни : Овие трошоци на енергија LED лампи се идеална замена за постоечката блескаво светилки или за ново осветлување прилог.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите