.

.

SUUKSESS Жените Лесна Задник Лифт Leggings Контура Плен Тренингот Јога Панталони

SUUKSESS Жените Лесна Задник Лифт Leggings Контура Плен Тренингот Јога Панталони

DEN 238.80

Износ
Во продавницата.

Висок половината, стомакот контрола тесни за подобро криви.Половина Scruch, сочни праски shape Nylon и Spandex ткаенина, 4 начин се водат, клеча proof High половината, стомакот контрола тесни за подобро криви.Најлон и Spandex ткаенина, 4 начин се водат, клеча доказ.Половина Scruch, сочни праски форма.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. SUUKSESS е меѓународен спортски онлајн трговците на мало, обезбедување на клиент со leggings во различни стилови.Материјал : Полиестер и Spandex, Брзо сушење, Влага wicking, Еластичен и Нетранспарентно, Без види-преку, Buttery Мека и Дише, Не Pilling, Не камила пети.Половина Scruch, сочни праски форма.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите