.

.

adidas Девојки Активни Спортови Атлетик Legging Тесни

adidas Девојки Активни Спортови Атлетик Legging Тесни

DEN 399.84

Износ
Во продавницата.

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.AEROREADY се Чувствуваат Сува.Се Чувствувате Подготвени За Тоа.Поли Мешавина Mélange Џерси.Страна Панел, Вметнете Со Применуваат 3-Ленти На Горната Страна на Ногата и Одвоен Корселе.Станот Seaming На Inseam, Напред & Назад Крева.AEROREADY Логото На Задниот Десен Колк.Разлика Од Долниот Нога Piecing.Главниот Fav Тесни карактеристики се одделуваат корселе и рамни seaming на inseam и напред и назад се крева.Страна панел, со применуваат 3-Ленти на горната страна на ногата со пониски нога разлика piecing.adidas brandmark логото на лево хип и AEROREADY логото на десен бек на колкот.Преку спортот, имаме моќ да ги менуваат животите.Спортот ни се задржи се вклопуваат.Тие се задржи ни свесни.Тие ни донесе заедно.Спортистите не инспирира.Тие ни помагаат да добиете копија и да се движат.И спортинг стоки со најновите технологии ни помогне да победи нашиот личен рекорд.adidas е дом на тркач, кошаркарски играч, фудбал дете, фитнес, ентузијаст, на јоги.И дури и викенд турист во потрага за да избега од градот.На 3-Ленти се насекаде и насекаде.Во спортот.Во музиката.На животот е фази.Пред дува свирче, во текот на трката, а во финишот.Ние сме тука за поддршка на креаторите.За да се подобри својата игра.Да живеат своите животи.И да го промени светот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите