.

.

SweatyRocks женски Панталони Секојдневен Висока Половината Слаби Leggings Еластичен Работа Панталони

SweatyRocks женски Панталони Секојдневен Висока Половината Слаби Leggings Еластичен Работа Панталони

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

95% Полиестер, 5% Spandex.Еластична затворање.Изработен од еластичен материјал.Ве молиме имајте во предвид дека моделот на секој облека може да бидат различни, поради процесот проблеми.Висок половината панталони, еластичен leggings панталони , глуждот должина, нема појас јамка.Погоден за носење за дневни и работа во пролет, есен и рана зима.Големина Препорака : погледнете големината на табелата кои ние се обезбеди во нашата фотографии.Таму може да биде боја разлики поради различни резолуции на екранот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите