.

.

iKeep Јога Панталони со Џебови за Жените Стомак Контрола Висока Половината Јога Leggings

iKeep Јога Панталони со Џебови за Жените Стомак Контрола Висока Половината Јога Leggings

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Само пратете ни порака ако има било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Свет-класа на Услуги на Клиентите - Ние нудиме 30-ден полн со пари назад гаранција за сите Ikeep јога панталони.Стомакот Контрола за Подобра Форма - Дизајн со висок појас и еластична стомак контрола корселе да се обликуваат телото форма, израмните стомакот и да ја покажат својата фигура до совршенство.Овие високо квалитетни leggings за жените се и прифатливи и достапни, совршен за јога и фитнес ентузијасти.Џебовите Изграден за Погодност - се Грижи за, нема место да се стави вашиот копчињата или телефон?IKEEP јога leggings со џебови за жените се станува полесно за вас.IKEEP јога панталони се производи на постојана напори на нашиот тим.Низ процес на дизајн, ние собрани на потреби и препораки на многу јога и фитнес ентузијасти; се продолжи да се тестираат и да се прилагоди по производство.Водат Ткаенина за Максимална Удобност - Нашите јога панталони за жени се направени од 4-начин се водат и не-види преку ткаенина, тие се дизајнирани за да се отстрани влагата од вашето тело и да се обезбеди максимална удобност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите