.

.

Микроскоп Окуларна Леќа, ДМ-R002 WF16X 11mm Окуларот за Микроскоп Окуларна Леќа Монтажа 23.2 mm

Микроскоп Окуларна Леќа, ДМ-R002 WF16X 11mm Окуларот за Микроскоп Окуларна Леќа Монтажа 23.2 mm

DEN 340.56

Износ
Во продавницата.

Јасно-окото не е лесно да се уморни за набљудување, заштита на видот.Сликата светла и јасно, ефектот е појасно.Широко Поле на Визија-гледање областа на широк агол окуларот е повеќе од 50% поголем отколку што на нормален окуларот.Многу практична микроскоп окуларот, ефикасно зголемена на поле на гледање.Лесна Инсталација-микроскоп окуларна леќа е лесно да се закачите на објективни, само завртка за тоа.Висок Квалитет на-Овој микроскоп окуларот е направен од премиум материјал, издржлив.Тој користи напредни оптички компонента, со јасни поле на гледање.Карактеристики-окуларот е обработена од страна на професионални производството, тоа има прецизниот дизајн, водоотпорен и прашина превенција, стабилни перформанси.Карактеристики : прикажување на полето на широк агол окуларот е повеќе од 50% поголем отколку што на нормален окуларот.Многу практична микроскоп окуларот, ефикасно зголемена на поле на гледање.Сликата светла и јасно, ефектот е појасно.Окото не е лесно да се уморни за набљудување, заштита на видот.Лесно да се закачите на објективни, само завртка за тоа.Спецификација : Материјал : Оптичка леќа & Алуминиум alloy Weight : 28g/1oz Magnification : WF16 XView : 11mm Interface дијаметар / монтажа, големина : 23.2 mm/0.9 inch Package Листа : 1* Микроскоп Окуларот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите