.

.

Месечна Пилула Организатор - (Пакување од 2) 31 Ден Пилула Организатор со Големи Отстранлив Лекови Парчиња, Преносни Пилула Случај Кутија и Држачот за Секојдневна Ме?

Месечна Пилула Организатор - (Пакување од 2) 31 Ден Пилула Организатор со Големи Отстранлив Лекови Парчиња,

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Нашата нова MEDca месечна пилула организатор ви помага уредно ги организирате вашите месечни рецепт во дневни дози користење на 31 менито што се Надвор Парчиња кои се поставени во чиста, бела лента.Мора да се забележи дека повеќето пластични кутии за ослободување некои луто мирис, но нашите пилула организатор е без мирис и безбедно.Нашите пилула потсетник е направена од цврсто и издржливи проѕирна пластика.Оптимално Design Because дневниот прегради се монтажни, на оваа пилула организаторот има што да направат оптимален избор.Тоа може да се користи за различни рецепт интервали, како еднаш или двапати дневно, месечно, или два пати месечно, итн.Зошто MEDca Месечна Пилула Организатор е мора да се купи медицина додаток?Најдобрите и Најпознатите Convenient MEDca носи за вас најзгодно месечна пилула организаторот.Клучни Features2 пакет 31 - ден лекови planner1 бела tray Detachable containers Translucent и Durable Best Вредност за вашите Money We се нудат оваа убава менито што се Надвор Лекови Парчиња од MEDca во многу атрактивни го оценувате само за краток временски период.Тоа ви овозможува да ја поставите вашата дневна апчиња за еден месец, без потреба да ги пратите рачно.Тоа се состои од 31 отстранлив прегради , со капаци кои се проѕирни, така што ќе може да се провери содржината, без дури и отворање на нив.Атрактивни, без Мирис и Долго Lasting What прави оваа пилула организатор уникатен е тоа што тој е направен од тешки и трајни пластика, и гаранции да трае во текот на долг рок.Секој pod е нумериран одговара на денови на месец, и се транспарентни, па содржината е видлив.И нашето ветување е дека вашето задоволство е 100% Гарантира.Овие лесен за употреба пилула кесички се направени од врвен квалитет полиетилен, и се влага-отпорни и истури-доказ.Тоа нема да се скрши лесно, дури и ако mishandled.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите