.

.

2 ПАРЧИЊА Тело Мерка Лента 60inch (150cm) - Автоматско Телескопски Лента Мерка, Ergnomic и Пренослив Дизајн, Точни Шиење Лента за Тело Ткаенина за Шиење Прилагоди Платно за Пле

2 ПАРЧИЊА Тело Мерка Лента 60inch (150cm) - Автоматско Телескопски Лента Мерка, Ergnomic и Пренослив Дизајн,

DEN 451.20

Износ
Во продавницата.

▶ Мулти-Цел : За тело мерења, прилагодувањето, шиење, занаети, исто така, да се измери големината на телото кога ќе се изгубат тежина.Тие се одлични за да ја осмислиме, шиење, занаетчиски, телото мерења и повеќе.▶ Мерка на кој Било Дел Од Телото : Стигнале лента мерка, и брзо заклучување на мерење дел, тоа е многу лесно да се работи со една рака, и обезбедува одлична точност, Погоден за мерење дел од телото, како што се арм, бедро, теле, градите, половината, колковите и повеќе, мерки до 59in должина. ♡ Пред 150cm : нормално владетел, се мери од 0 ♡ 157cm од друга страна : Мерка од 5, што е погодно за преклопување на почетокот, и удобен за мерење на посебни места ♡ мерење Max должина : 60 "/ 150cm. ♡ Лесно да се измери било кој дел од телото Стигнале лента мерка, и брзо заклучување на мерење дел, тоа е многу лесно да се работи со една рака, и обезбедува одлична точност.Ергономија и пренослив дизајн, ви помогне usewith леснотијата за мерење. ♡ Тежина : 56 g. ▶ Точни Телескопски Лента Мерка : Push копчето retraction и pin кодот за да се добие најмногу точни и сит читања на pin-от не се заклучи на своето место и ќе може да се повлече лента за да го добиете најдоброто мерења. ♡ Посебни 5 cm/2 инчен start & криви лицето форма дизајн за прецизни мерења на податоци. ♡ Најлесен и најбрз начин да се точни тело половината, грбот, нозете, градите мерења.мека мерење на лента е флексибилен и прилагодлив, лесни за користење, providesgood мерење и долг животен век. ▶ Издржлив Материјал & Леснотија За Употреба : се Направени од пластика, квалитетот на материјалот и добро печатени, на мека лента мерка е флексибилен и прилагодлив, лесна за употреба. ♡ Место се лизга крајот картичката во слотот и притиснете авто копчето за ресетирање.Притиснете мали точки во средината за автоматски да го отстраните лента.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите