.

.

RLQ Топла Топи Лепак Пиштол, Безжичен USB Полнење Лепак Пиштол со 30Pcs Лепак Стапови, за DIY, Уметности & Занаети Проекти, Запечатување и Брзи Поправки во Домот за Статисти

RLQ Топла Топи Лепак Пиштол, Безжичен USB Полнење Лепак Пиштол со 30Pcs Лепак Стапови, за DIY, Уметности &

DEN 992.40

Износ
Во продавницата.

Безбедност - висока температура отпорни PA66 инженеринг пластика, со висок квалитет на алуминиум легура млазницата, стандардни анти-scalding капак.Издржливи - еден-парче пластика заградата за неспокојот поддршка и подолг живот.Без линија-USB полнење дизајн, не треба да се плеткаме со линија.Долг живот use - универзален мобилен телефон полнењето на уредот, може да се користи за 100 минути со едно полнење.Апликација - играчка модели, вештачки цвеќиња, Новогодишни елки, украси, отворено се прикаже крои, итн.Производ моќ : 8 WPower : 24 V литиум battery Warm-up време : 5~7 minutes Applicable лепак стап : 7mm Muzzle дијаметар : 2.0 mm Gun материјал : алуминиум alloy Tips : лепак пиштол може да емитираат малку цигарите кога се користи за прв пат.Ова е нормално.По 30 минути за користење, пушат автоматски ќе се отстранат.По завршувањето на делото, доколку постои каква било останатите гумени ленти во барел, тоа не треба да биде излезена.Тоа сепак ќе биде во можност да го користат нормално кога електричен грејач е загреана до работна температура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите