.

.

EuisdanAA 30 Компјутери Жолта 7mm Кол Лемење Железо Топла Топи Лепак Стап 100mm Должина(30 piezas amarillo 7 mm де diámetro став soldador en caliente barra де pegamento де fusión en caliente 100 mm де longit

EuisdanAA 30 Компјутери Жолта 7mm Кол Лемење Железо Топла Топи Лепак Стап 100mm Должина(30 piezas amarillo

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Топла Топи Лепак Стапови; Материјал : ЕВА.Големина : 100mm x 7mm / 4" x 0.28"(L*D); Боја : Жолта.Тежина : 116g; Пакет Содржина : 30 Компјутери x Топла Топи Лепак Стапчиња.Омекнување Точка : 178 F (81 C); Работно Време : 70 секунди(Punto де ablandamiento : 178 F (81 C); Tiempo de trabajo : 70 segundos.Вискозитет / Centipoises : 9,500 @ 380 F (193 C)(Viscosidad / Centipoises : 9,500 @ 380 F (193 C).Euisdan AA 30 Компјутери Жолта 7mm Кол Лемење Железо Топла Топи Лепак Стап 100mm Length Description : Широко се користи во висока температура мини лепак пиштол(тука не е вклучен).Добро работи на повеќето porous и не-porous материјали.Одлично за речиси секој изработката на проектот, florists, тепих, ткаенина прилог, пакет запечатување и повеќе.Тоа карактеристики не-токсични, никогаш не се штетни.Повеќето широко се користи топла-појас лепила во светот на висока вискозност и капе-сувост.Опис на Spanish30 piezas amarillo 7 mm де diámetro став soldador en caliente barra де pegamento де fusión en caliente 100 mm де longitud Nombre del producto : barras де pegamento termofusible; Материјал : EVATamaño : 100 мм x 7 mm / 4" x 0,28" (L * D); Боја amarillo Peso : 116 g; Contenido del paquete : 30 piezas x barras де pegamento termofusible Punto де ablandamiento : 178 F (81 C); Tiempo de trabajo : 70 segundos.Viscosidad / Centipoises : 9,500 @ 380 F (193 C).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите