.

.

Nexcare Чувствителна Кожа Завои за Колената и Лактите, Болка-Бесплатно Отстранување, 6 Count

Nexcare Чувствителна Кожа Завои за Колената и Лактите, Болка-Бесплатно Отстранување, 6 Count

DEN 269.28

Износ
Во продавницата.

Држете силна за период до 24 часа.Болка-бесплатно отстранување.Нежно отстранување од косата.Идеален за рани бараат чести завои промени.Противалергиски лепило.Repositionable за оптимална поставеност.Одлична за употреба на деца, постари лица и луѓе со влакнести кожата.Дише дизајн обезбедува траен удобност.Комерцијален напредни лепило.Болка-бесплатно отстранување на удобност.Идеален за чувствителна кожа.Нежно ги отстранува од косата.Долготрајни лепливоста.За рани кои бараат повеќе облекување промени.Repositionable за оптимална поставеност.Одлична за употреба на деца, постари лица и луѓе со влакнести кожата.Дише дизајн обезбедува траен удобност.Комерцијален напредни лепило.Противалергиски.Nexcare™ Силна Одржи Болка слободни Отстранување Завои испорача "прва од тој вид" рамнотежа на Силна Чекање со Болка слободни отстранување.На завои се дизајнирани со комерцијален напредни лепило за да се заштити вашата рана до 24 часа, сепак се отстранат лесно, без да се соочиме со бандата.За разлика од обичните завои дека се повлече на вашата коса,овие завои не се отстранат само болка ослободени од кожата, но, исто така нежно отстранете од косата.Nexcare™ Силна Одржи Болка слободни Отстранување завои се противалергиски, високо дише и идеален за рани бараат чести завој промени.На завои држете силна до 24 часа со болка слободни отстранување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите