.

.

Училиште на Мува Риболов - Пастрмка Муви 40 PC Асортиман

Училиште на Мува Риболов - Пастрмка Муви 40 PC Асортиман

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Основните Летаат Колекција - 40 Рака Врзана Лета Низ 10 Различни Временски Тестирани Модели.Премиум 2 Двострано Водоотпорен Силикони Летаат Кутијата.Чувајте Ги Вашите Пастрмка Муви & Бас Муви Подготвени.Основните Колекција Вклучува И Суви Лета, Нимфи, Streamer Лета, Копнена Лета, & Stimulators.Идеален За Лансирање На Вашиот Летаат Риболов Патување Како Летаат Риболов Дополнителен Комплет.Совршен За Двете Пастрмка Муви & Бас Лета.Совршен Летаат Асортиман За Пастрмката, Steelhead, Лосос, Бас, Bluegill.Училиште на Мува Риболов - Основни Летаат Колекција - Муви Секој Летаат Фишер Потреби за Ден на Водата. 10 Основни Време Докажано Летаат Риболов Муви Шеми Вклучени - 4 Кука Големини за секоја летаат тип.Лета Вклучуваат, Pheasant Опашка Нимфата Лета (#10, #12, #14, #16), Сино Крило Маслиново Лета (#10, #12, #14, #16) , Stimulator Лета (#10, #12, #14, #16), Зајаците Уво Лета (#10, #12, #14, #16), Wooly Bugger Маслиново Streamer Лета (#4, #6, #8, #10) ,Wooly Bugger Црна Streamer Лета (#4, #6, #8, #10) , Muddler Minnow Лета (#4, #6, #8, #10) , Падобран Адамс Лета (#10, #12, #14, #16), Бледо Утро Dun Лета (#10, #12, #14, #16) , Чернобил Мравка Лета (#10, #12, #14, #16).Основните Колекција Вклучува 10 Обрасци Кои Се Кога Се Тестирани Летаат Риболов Лета.Започнете Ја Вашата Летаат Риболов Патување, Денес Со Оваа Колекција.Асортиманот Е Совршена, како Пастрмка Лета, Steelhead Лета, Бас Лета, Лосос Лета, Bluegill Лета.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите