.

.

РЕН Чисти нега на кожата на Лицето Крем - Evercalm Глобална Заштита Ден Крим Докажано да се Смири Кожата - Шеј Путер & Антиоксиданси Јадев & Намалување на Црвенило - без Су

РЕН Чисти нега на кожата на Лицето Крем - Evercalm Глобална Заштита Ден Крим Докажано да се Смири Кожата -

DEN 1176.00

Износ
Во продавницата.

Нашите најпопуларните лицето крем првиот воведен пред 20 години користи Глобалната Заштита Сложени, синергетски мешавина на моќен антиоксиданс и слободни радикали чистачи, заедно со смирувачки и негување на семе масла.Лицето крем против стареење формула помага во заштитата на кожата против дехидрација и оксидација штета од модерниот живот на загадувањето, познат фактор кој придонесува да се видливи на предвремено стареење.Вистински Резултати.Додадете овој дневен крем за вашата рутина и еве што може да очекувате : .Доставување на чиста, резултат-управувано нега на кожата за 20 години, нашата 'Чистење на Кожата.Чистење на Планетата.' етос е ветување за заштита и почитување на кожата и планетата, и останува во срцето на се што работиме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите