.

.

Лицето Steamer Лице Steamer – Нано Ionic Лице Steamer за лицето 100ml Дома Лицето Овлажнител за Лице Сауна, Спа Синусите Навлажнувачки Чистење на Порите, Обраснат на лице Спа со Ко?

Лицето Steamer Лице Steamer – Нано Ionic Лице Steamer за лицето 100ml Дома Лицето Овлажнител за Лице Сауна,

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

ТВОЕТО ЛИЦЕ Е БЛЕСКАВ.Земете го тоа лесно, НА ЛИЦЕТО STEAMER, професионална лицето steamer испаруваат вашето лице им помага за ублажување на нафта и нечистотија внатре во порите, што го прави супер лесно да се извлече blackheads и unclog порите.Нашето лице steamer за жените оставете ги вашите кожа екстра меки и супер glowy.Ние обезбедуваме 24 часа професионална услуга, 30 дена целосна наплата, 36 месеци гаранција и 365 дена техничка поддршка.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ И ЧЛЕНОВИ НА СЕМЕЈСТВОТО.Вашето задоволство е наша вечна потрага.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите