.

.

СУМ FM Преносни Радио Лични Радио со Одличен Прием Батеријата Управувана од 2 AAA Батерии со Stero Слушалка, Голем LCD Екран, Digtail Аларм Радио

СУМ FM Преносни Радио Лични Радио со Одличен Прием Батеријата Управувана од 2 AAA Батерии со Stero Слушалка,

DEN 525.60

Износ
Во продавницата.

Да си остане околу со стерео звуци во насекаде сакате. 【Мулти Функција Во Една Радио】 15-90 минути спиење време може да се постави во овој транзистори радио преносни.Можете да ги прочитате деталите на екранот јасно дури и вашиот постар пријателите и родителите.Компактна големина и само 0.Со добар квалитет и не постои ризик за да можете да купите бидејќи ние гарантираме за да се обезбеди светска класа услуги на клиентите за да се за вас 24/7.Професионални авијација DSP чип во внатрешноста на дигитални AM FM радио може да се реши за вашата грижа проблем добро.Тоа значи дека добар прием одредува успехот на преносни радио.Оваа protable радио е вашиот најдобар пријател за надворешна употреба, трчање, кампување.【2020 НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА】 Луѓето секогаш се однесуваат на приемот на едноставен AM FM радио. 20 станица претходно им овозможува да ги зачувате вашите корист станицата и одберете listen тоа многу погодно. Било какви потреби ве молиме слободно контактирајте со нас.Моќта од страна на 2 AAA батерии кој може да биде лесно да се најде во секое семејство и може да се користи повеќе од 100 часа во нормален, никогаш не грижете се за моќта на ова прашање. 【Стерео Слушалка Слушајте & Јасно Говорникот】 Мала, но добро звучи квалитет на говорникот што се изградени во овој пренослив AM FM радио, тоа може да се пополни во соба лесно.Само да уживаат себе за слушање НПР,кантри музика, спорт играта вести и без да се мачат.14 lb ви овозможува да слушате со вас додека работи, вежбање итн.На растеглив антената може да ви помогне да донесе подобар сигнал дури и во слаб сигнал област, донесе назад во старите денови. 【Високо Ефективни】 сакам да преносни радио остане со вас или се разгледа подарок за вашите родители и пријатели?Овој пренослив радио AM FM е вашиот најдобар избор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите