.

.

Лични AM/FM Џеб Радио Преносни VR-робот, Мини Дигитален Подесување Walkman Радио, со Батерија, Слушалка, Заклучување на Екранот за да Одиме/Џогирање/Фитнес/Кампување

Лични AM/FM Џеб Радио Преносни VR-робот, Мини Дигитален Подесување Walkman Радио, со Батерија, Слушалка, Заклучување

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Вклучете или СУМ, FM1 или FM2.Притиснете MEMO (Мемо икона и мемориска локација # во горниот десен агол трепка неколку секунди).Оваа џеб радио не мора говорникот; мора да се носат на слушалките за да слушате. ★[MP3 ДИЗАЈН ЗА ВЕЖБАЊЕ] Мала Големина AM/FM радио со earbuds, ова преносни радио работат со било 3.5 mm слушалка.Стерео радио може да се сети до 58 на вашите омилени станици.Погоден за џогирање, пешачење и други вежби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите