.

.

LXYDD Миленичиња Куче Живот Јакна Вест Облека Живот Вест Јака Подигнат Миленичиња Куче Пливање Летото Бански Сирена Ајкула,Портокал,M

LXYDD Миленичиња Куче Живот Јакна Вест Облека Живот Вест Јака Подигнат Миленичиња Куче Пливање Летото Бански

DEN 1531.20

Износ
Во продавницата.

Полиестер. ★ Објект : Миленичиња куче живот јакна. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Удобно, без повреда на куче. ★ Добри работи за домашни миленици. ★ Материјал : полиестер. ★Куче живот јакни за домашни миленици пливање, ајкула пливачки костуми, Keji Теди, golden retriever, големи, средни и мали кучиња, играње со вода, висок квалитет на пловни живот јакна★Не се сите кучиња може да плива со природата, особено на мали кратки нозе како Пагоди е Fadou се лесно да потоне, па овој живот јакна е предвидено да им овозможи на кучиња да пливаат безбедно и среќно, и да им даде поголема заштита.★Се обиде на референца : Кученце Куче 18 kg S-фитинг / Bull Terrier 55 кг биста 75 L фитинг е лабава / Corgi 25 kg M фитинг / Fadou 28 кг М монтирање / Golden Retriever 70 kg биста 85 L фитинг★Големина предлог : S (Градите обемот 30-54cm), M (Градите обемот 46-66cm), L (Градите обемот 66-88cm)★пакетот вклучува : 1*куче живот јакна★Навестување : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm разлика, ве молиме овозможи разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлики, боите можат да се разликуваат од вашите очекувања, ве молиме овозможи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите