.

.

Phil Rizzuto & Мики Ментл New York Yankees Autographed Гроздобер Луисвил Slugger Бат - Autographed MLB Лилјаци

Phil Rizzuto & Мики Ментл New York Yankees Autographed Гроздобер Луисвил Slugger Бат - Autographed MLB Лилјаци

DEN 1737.60

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Phil Rizzuto & Мики Ментл New York Yankees Autographed Гроздобер Луисвил Slugger Бат - PSA/ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мики Ментл сувенири.New York Yankees сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите