.

.

#8 x 1-1/2 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 100

8 x 1-1/2 Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 100

DEN 415.20

Износ
Во продавницата.

Глава Стил : Овална.Вози Стил : Филипс.Диск Големина : #2. Навој Дијаметар : #8. Вкупна Должина : 1-1/2". #8 x 1-1/2" Само Тапкање Лист Метални Навртки Овална Глава не ' Рѓосувачки Челик Количина 100 Овална глави се countersunk (во облик на конус под главата) со заоблени врвот.Филипс диск е x-облик за инсталација со филипс завртка возачот.Лим завртки имаат остри теми кои се сече на материјал, како што се лист метал, пластика или дрво.Тие, исто така, направи одлични сврзувачки елементи за прикачување на метален хардвер за дрво, бидејќи целосно навој месо тело обезбедува добра задржување во дрво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите