.

.

#12 x 1 Овална Глава Лист Метални Навртки од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Вози Количина 50

12 x 1 Овална Глава Лист Метални Навртки од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Вози Количина 50

DEN 904.80

Износ
Во продавницата.

Глава Дијаметар : 0.412".Глава Висина : 0.200".Навој Дијаметар : 0.216".Тема Покриеност : Целосна Тема.Тема Должина : 1", Точка Стил : Вид На Само-Прислушување.Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Диск Големина : Дупчиња Тема : #12 Должина на : 1" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количество на сврзувачки елементи во Пакет : 50.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите