.

.

LNBT Нерѓосувачки Челик Завртки Само Тапкање 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 Нерѓосувачки Челик Крстот Филипс Countersunk Flat Head Само-Прислушување Дрво Завртка Лист Мета?

LNBT Нерѓосувачки Челик Завртки Само Тапкање 10/50pcs М3.5 M3.9 М4.2 M4.8 пат М5.5 M6.3 304 А2-70 Нерѓосувачки

DEN 471.12

Износ
Во продавницата.

ПОГОДНОСТ : Модифицирани Решетка Главата Лист Метални Навртки се познати за да биде удобен и разновиден.Одлично да се има време работат со лим средина.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.DIY Материјали : Дрво.Завртка Тип : Само-прислушување Завртки.Само-прислушување завртки се целосно навој за силна безбедна задржете.Остри врв, добри само-прислушување ефект, да заштедат време и напор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите