.

.

Ladieshow 8мм Само Дупчење Завртки за Полнење Машини за SQ2 Само‑Прислушување Вертикален Агол Алатки

Ladieshow 8мм Само Дупчење Завртки за Полнење Машини за SQ2 Само‑Прислушување Вертикален Агол Алатки

DEN 2356.80

Износ
Во продавницата.

✅Опремени со навртки на различни должини за да ги задоволат вашите потреби во поголема мера. ✅Се користи во врска со дрвени оптоварување може да игра добар фиксна улога поефикасно. ✅Софистицирани производство, одличен квалитет, стабилни перформанси, повеќе во линија со вашите потреби. ✅На шрафовите се одделение #4.8 јаглероден челик, со galvanizing процес, анти‑ ' рѓа и анти‑корозија. ✅Количината е доволна и може да се користи за многу пати, со повеќе погодност за вашата работа.Спецификација : Предмет Тип : Само за Дупчење Завртки Материјал : #4.8 Јаглероден Челик + Дрво Боја : Како на Сликата Прикажани Завртки Дијаметар : Прибл. 8mm/0.3 во Пакет Листата : 40 x 2-1/2" (64mm) Завртка 60 x 2" (51mm) Завртка 80 x 1-1/2" (38mm) Завртка 80 x 1-1/4" (32-милиметри) Завртка 100 x 1" (25мм) Завртка 120 x Вертикален Дупка Дрвени Оптоварување 45x9.5mm/1.8x0.4in 1 x Шрафцигер 2x152mm/0.08x6in Забелешка : Ова е само‑прислушување завртки, која е drilled директно во дрво, не стандардот на G и NPT.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите