.

.

Ласерски Ниво Алатка, ENVENTOR Пулсен Режим на USB полнење Lazer Leveler Алатка за Слика Виси,Затворен Отворено,rotatable 360° магнетни зелени ласерски ниво на само-израмнување крст

Ласерски Ниво Алатка, ENVENTOR Пулсен Режим на USB полнење Lazer Leveler Алатка за Слика Виси,Затворен Отворено,rotatable

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Најдобар подарок за Дома Реновирање Или Декорација!Повеќе погодно за слика виси, инсталирање на вратите и прозорците, се постават плочки, подови, итн.Авто-Израмнување на Владата &Рачен Режим & Пулсен режим : Со лизгајте го прекинувачот која ти овозможува да поставите 3 различни начини.Кога работат во авто-израмнување режим, 3 ° ± 1 ° израмнување и компензација интервал, на израмнување и компензација време е помалку од 4 секунди.Во рачен режим, авто-израмнување функција е исклучен и крстот е заклучен.Висока Видливост и Точноста : Зелени ласерски ниво со висока точност и ниска потрошувачка на енергија, грешка опсег е 1/9 на 33ft.Авто-израмнување на крстот линија ласерски, исто така, има спречување случајно отворање функција, која е многу голема помош за вашите проекти, како што се инсталирање на фотографии, врати, прозорци, или на мебел и столарија производи, виси позадина, итн.Мерки на заштита и Долго Работно Време : Класа II, Дали ќе се обидете да се отвори плочки, инсталирајте фотографии, огледала, врати, прозорци, или на мебел и столарија, висат позадина, и часовникот на ѕидот, или се најде хоризонтални и вертикални линии на таванот и подот да декорирате вашиот дом.Изборот на најдобрите линија ласерски ниво може да заштедите пари и време, може да се користи на други ласерски нивоа, но Enventor ласерски ниво алатка може да се исполнат овие два услови, во исто време, носат придобивки и олеснување на вашата работа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите