.

.

NEESMOCO lint почиста про,lint смена хлапак, Прирачник lint смена за облека, домашно милениче коса отстранување алатка,Џемпер Чисти Алатка, Двојно Двострано Fuzz Смена за Отстр

NEESMOCO lint почиста про,lint смена хлапак, Прирачник lint смена за облека, домашно милениче коса отстранување

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Широко се користи : Како домашно милениче коса смена.lint ролери за домашно милениче коса лесно се отстрани домашно милениче коса, леб crumbs, lint, итн.без да остават леплива остатоци.Идеален за чистење облека, килими,кревети, мебел и автомобили ентериери.attery-Слободно : Нема повеќе батерии потроши за разлика од батеријата управувана крпа shavers кои не успеваат постојано да се донесе силна моќ.Овој Пренослив Lint Смена носи стабилна и постојана силна моќ да се отстрани lint и топки.Престој во домот : враќање на новиот изглед на облеката и ткаенини, многу погодна за отстранување на меки топки од облека на троседот.Заштедите пари со овој смирен малку нешто, си купи некои нови облека, и да го направат вашиот живот полесно.Лесно ги отстранува домашно милениче коса, crumbs, lint и повеќе без да остават леплива остатоци зад себе.На inital употреба е помалку од 10°, scrape да се тестира дали на облека може да се користи.Не се препорачува за ниска густина трикотажа, ниска густина поврзана џемпери.Преносни Lint Смена Облека Fuzz Хлапак враќа на вашиот облека и ткаенини за свежа нов изглед!.Батеријата-Слободно : Нема повеќе батерии потроши за разлика од батеријата управувана крпа shavers кои не успеваат постојано да се донесе силна моќ.Овој Пренослив Lint Смена носи стабилна и постојана силна моќ да се отстрани lint и топки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите