.

.

Креветчето Листови - Креветчето Листови Девојка -Креветчето Листови Момче - Џерси Листови - Расадник на Постелнината - Дете Постелнината се Поставува за Девојки - Де

Креветчето Листови - Креветчето Листови Девојка -Креветчето Листови Момче - Џерси Листови - Расадник на Постелнината

DEN 816.00

Износ
Во продавницата.

Печати на враќање превозот етикета.Кои Сме Ние добиете многу прашања за кои луѓето се зад Oilo, па мислевме ние треба да ви даде малку позадина.Бебињата не се најчистите суштества.Вашето бебе ќе падне во љубов (и спие!) со нашите soothingly мека, кадифен креветчето лист.За да видите повеќе од нашето семејство можете да проверите нашите Instagram сметка @oilostudio.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Моето име е Annalisa.СИМПАТИЧНА КРЕВЕТЧЕТО ЛИСТОВИ : Дизајниран со 100% Џерси Памук и украсени со женски руменило нијанси.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА : Нашата памук креветчето листови се опремени за било креветчето душек topper.Денес Oilo продава на продавници опфаќа шест континенти, ние сме биле поставени на сите најголемите телевизиски мрежи и списанија, вклучувајќи го и Елен Шоу, и да имаат работено со многу познати личности, но, пред сè тоа е начин да ја поддржат нашата мала семејство од пет.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Capri носи еден нов пресврт на руменило на вашиот расадник.Тоа е причината зошто ние дизајн, модели и бои, ќе го сакам премногу.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Бебе соба Дизајн Со Мајки Во Предвид Наменета за висок couture и максимална удобност, Oilo е опремена креветчето листови се мека и стилски.Па ви се заблагодарам од дното на нашето срце, за љубов Oilo колку што тоа го правиме.Дизајниран За Мајка & Бебе Ние сакаме да се чувствуваат исто како што се чувствуваат пријатно во градинка како вашето бебе.Нашите оригинални Capri дизајн ја прави совршена нијанса на женски руменило, а тоа е флорални моделот ги опфаќа модерен допир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите