.

.

GBGS 2 Пакет Безбедност Snap Кука Солидна 304 од не 'Рѓосувачки Челик Пролет Кука, Clevis Кука Безбедност Кука ⅜ со Безбедноста Latch Вртливата Кревање Кука, се Лизга Кука Carabiner

GBGS 2 Пакет Безбедност Snap Кука Солидна 304 од не 'Рѓосувачки Челик Пролет Кука, Clevis Кука Безбедност Кука

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Цврсти 304 од не 'рѓосувачки челик, површината на вибрации на третман, анти-корозија и анти-' рѓа.Тешки капацитет : 2200 lb (1000 kg).Кука отворање : 23mm (⅞ инчи) , Pin дијаметар : 10мм.Ротација агол : 360°.Примена : Лизга Кука погоден за сите видови на инженеринг подигање на машини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите