.

.

AOWISH 304 од не 'Рѓосувачки Челик Clevis Лизга Кука со Безбедноста Latch 1/2 Американски Тип на Вилицата & Око Вртливата Кревање Дигалки Синџир Куки за Местење на Влечење Крик

AOWISH 304 од не 'Рѓосувачки Челик Clevis Лизга Кука со Безбедноста Latch 1/2 Американски Тип на Вилицата &

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

✔ НА AOWISH ПРЕДНОСТ : Направен на 304 нерѓосувачки челик со високо полиран површина, цврсти и трајни, анти- ' рѓа и отпорен на корозија.Тоа може да биде потопено слободно во дожд. ✔ ПРЕМИУМ ПЕРФОРМАНСИ : Може да ротира 360 степени под работат со други местење додатоци, во исто време, можете да ја промените дигалки агол на волја. 360-степен слободни ротација се спречува кршење предизвикани од knotting на јажиња или синџири. ✔ ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Погоден за сите видови на инженеринг подигање на машини, металуршки рударска опрема, порт железничката утовар и истовар, шумарство машини, електрична опрема, воздухопловството и поморски, копнен транспорт, фабрика и рударство претпријатија кревање, влечење, итн. ✔ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : се Отстранува latch за практично користење, но никогаш не го надминува SWL 1500 KGS. ✔ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : 1 x 304 од не 'Рѓосувачки Челик Clevis Лизга Кука со Безбедноста Latch (1/2", 1500 KGS), Пријателска Поддршка на Услуги.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите