.

.

Природни Loofah Exfoliating Бања Сунѓер со Спа Дестинации™ (3 Pack of 4 Loofah)Создавање На Домашен Спа Искуство™ Пари Назад Гаранција за квалитет! Голема Вредност!

Природни Loofah Exfoliating Бања Сунѓер со Спа Дестинации™ (3 Pack of 4 Loofah)Создавање На Домашен Спа Искуство™

DEN 240.00

Износ
Во продавницата.

Вегетаријанската Пријателски.Произведено во САД.Нежно чисти и exfoliates вашето лице и тело.Спа Дестинации создаде комплетна линија на природни loofahs и уникатни loofah додатоци.На природните и обновливите извори на ресурс кој нема негативно влијание врз животната средина.Поглезите, масажа, и очисти далеку секојдневниот стрес и грижи.Витамини А,Б,Ц,Д - Омега 3 Omega 6, Omega 9.Прифатлива Луксуз.Докажано да се регенерира кога се берат.Сите се безбедни за секојдневна употреба на целото лице и тело.Со едноставни грижа ќе уживате во многу месеци на употреба од вашата природна loofah.Долготрајни.Нашата мисија е да ви помогне да се трансформира во вашата секој ден бања и туш во Извонредна Луксузни Искуство.Сите содржат нашите ексклузивни Argan Масло и Acai Бери Смеса.Долготрајни.Мора за секоја бања и туш искуство.Уникатни Дизајни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите